Skip to content

ПОРЕДЕН ДРОГИРАН ШОФЬОР ЗАЛОВЕН В НЕСЕБЪР: 34-ГОДИШЕН ОТ СВЕТИ ВЛАС ПАДНА СЛЕД ПОЛИЦЕЙСКА ПРОВЕРКА

Пореден случай на водач, седнал зад волана след употреба на наркотични вещества, е установен от служители на Районно управление – Несебър.

Advertisements

Около 12:05 часа на 25 юни полицейски екип спрял за проверка лек автомобил „БМВ 520“ с бургаска регистрация. Зад волана бил 34-годишен мъж от Свети Влас.

При извършената проверка с техническо средство тестът отчел положителен резултат за употреба на метамфетамин.

Водачът е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано бързо производство.

От полицията напомнят, че управлението на автомобил след употреба на наркотични вещества представлява сериозна опасност за всички участници в движението и санкциите са изключително тежки.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Previous post ТРАГЕДИЯ В АХЕЛОЙ: 10-ГОДИШНО УКРАИНСКО МОМЧЕ СЕ УДАВИ В БАСЕЙН